Owoce

Głównym przedmiotem działalności spółki Fresh Fruit Services jest handel owocami. Oferujemy szeroką gamę gatunków, różnych odmian – przede wszystkim jabłek, ale także gruszek, śliwek, wiśni, czereśni i borówek, pakowanych i dostarczanych wedle wytycznych klientów.Jabłka

Jabłka to nasz główny produkt handlowy. Największym powodzeniem wśród naszych odbiorców cieszą się owoce słodkie i twarde. Należy do nich Gala, która cieszy się coraz większym uznaniem wśród producentów i odbiorców. Specjalizujemy się w tej odmianie, posiadamy jednak w ofercie również; Empire, Gloster, Idared, Jonagold and clones, Sampion, Spartan, Golden Delicious, Elise, Boskoop, Elstar, Cortland.

Sposób przygotowania owoców zależy od zamówień. Pakujemy w torby, w kartony, w skrzynie sortując je pod względem koloru jak i wielkości.

dostępność cały rok

Borówki

Borówka amerykańska zajmuje drugie miejsce pod względem sprzedaży. Ten smaczny i zdrowy owoc cieszy się ogromnym powodzeniem na zachodzie Europy oraz coraz większym w Europie Środkowo-Wschodniej jak i w Rosji. Nasze główne odmiany to bluecrop, duke, spartan, brigitta.

Owoce sortujemy i pakujemy w zależności od zamówień w opakowania: 125g, 200g, 250g jak i 500g oraz 4-5 kilogramowe skrzyneczki.

dostępność lipiec / sierpień / wrzesień


Gruszki

W naszej ofercie jest również świeża gruszka. Sadzi się ją w Polsce, jednak najlepszej jakości owoc pochodzi z Krajów Niderlandzkich gdzie są bardzo dobre warunki do jej produkcji. Dzięki współpracy z naszym wspólnikiem Achielem Ryckaertem, który jest belgijskim producentem tego tego owocu, jesteśmy w stanie zagwarantować cały rok najwyższej klasy produkt.

dostępność cały rok


Inne

W ofercie posiadamy również  świeże śliwki, czereśne, wiśne i maliny.

dostępność zależnie od sezonu zbioru