Owoce krojone

krojoneW 2011 firma Fresh Fruit Services uruchomiła linię do produkcji owoców wstępnie przygotowanych do spożycia. Owoce tak przygotowane szybko zdobywają konsumentów w Stanach Zjednoczonych i krajach Europy Zachodniej. Są doskonałym produktem dla zaganianych ludzi pragnących zachować zdrowie i dobrą sylwetkę, niezastąpione w podróży i atrakcyjne dla dzieci jako zdrowy substytut słodyczy.

Nasza nowa linia umożliwia pakowanie ciętych na fragmenty jabłek, winogron, gruszek bądź mieszanki tych owoców w niewielkie torebki foliowe o masie od 80 do 120 gram. Dziennie jesteśmy w stanie wyprodukować ok. 80 tysięcy sztuk.

Zastosowanie najnowszej technologii i produkcja w mikrobiologicznie czystym środowisku zapewnia czternastodniową żywotność produktu. Zaletą naszego produktu jest fakt, iż nie posiada on środków konserwujących. Jest to produkt skierowany dla osób żyjących na „pełnych obrotach”, podróżujących jak i dbających o linię. Jest również świetną alternatywą dla dzieci, zastępując niezdrowe słodkości czy przegryzki, pysznymi smakołykami zapakowanymi w sposób zachęcający maluchy do sięgnięcia po nie.